Kategorie

Slevy

Ochrana osobních dat

Prodejna u Noháčů si váží Vaší důvěry a zavazuje se, že bude chránit Vaše data, která musela být uvedena při realizaci objednávky.

Miloslava Noháčová, Prodejna u Noháčů, Branická 73, Praha 4 je jediným vlastníkem informací získaných na tomto serveru a tyto informace jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Tyto informace nejsou a nebudou, bez výslovného souhlasu zákazníka, prodávány ani pronajímány jiným subjektům a budou využity pouze pro účely statistického zpracování a přímé komunikace se zákazníkem.

Údaje poskytnuté zákazníkem při registraci (především jméno, telefon a e-mail) slouží výlučně ke kontaktování zákazníka a k jeho informování o požadovaných produktech. Volitelně může zákazník poskytnout i další informace o své osobě, které jsou využity ke zlepšení služeb serveru. Také na objednávkovém formuláři od uživatelů vyžadujeme informace, které slouží především jako kontakt na dodávku objednaného zboží, služeb nebo k zaplacení příslušné částky. V případě problémů s dodávkou tyto informace také umožní kontaktovat zákazníka.

Ochrana autorských práv

Veškeré informace publikovány na internetovém obchodě Prodejna u Noháčů www.eBarvylaky.cz, www.barvylaky.com jsou chráněny autorským zákonem. Produkty a služby, které jsou na internetovém obchodě uvedeny mohou být chráněny dalšími jinými právy dotčených osob. Jakákoli část internetového obchodu Prodejna u Noháčů www.eBarvylaky.cz, www.barvylaky.com a www.uNohacu.cz nesmí být zkopírována elektronickou či mechanickou cestou a zpřístupněna dalším osobám bez předchozího písemného souhlasu držitele autorských práv. Výjimku tvoří soubory a texty určené pro tisk.

Naleznete nás na serveru Mapy.cz a nově také na Facebooku.

Prodejna U Noháčů

Branická 224/73, 147 00 PRAHA 4

tel: +420/602 65 75 85

IČO: 62596781, DIČ: CZ7410260176


Bankovní spojení: 2301140372/2010