Kategorie

Slevy

 

Možnosti odběru, doručení a platby Vámi objednaného zboží

Vámi objednané zboží se k Vám může dostat hned několika způsoby. Záleží na Vašem výběru, který ze způsobů je pro Vás nejvhodnější, k tomu Vám jistě napomůžou níže uvedené informace:

Všechny níže uvedené ceny dopravy již obsahují DPH.

 

 

Způsob dopravyDoručení (termín k odběru)
Cena za přepravuCena za dobírku Doprava ZDARMA
Hmotnost zásilky
Osobní odběr na centrále na Praze 40-2 pracovní dni0 Kč0 Kčvždyneomezená

Spediční firmy

DPD, GEIS

 

1-2 pracovní dni

 

149 Kč

 

 0 Kč

 

 

nad 20.000 Kč

 

max 15 kg

 TOPTRANS 

 

 

1-2 pracovní dni

 

 

 

249 Kč

 

 

 

 

0 Kč

 

 

 

nad 20.000 Kč

 

 

neomezená

 

Výdejní místa: ZÁSILKOVNA

GEIS POINT

po celé ČR

1-3 pracovní dni

69-89 Kč

 

 

0 Kč

 

 

 

nad 20.000 Kč

max 5-13 kg

 

DPD - přepravní spol.

GEIS - přepravní spol.

Přepravní služba DPD, nebo Geis zajišťuje dodání zásilek o celkové hmotnosti do 15 kg po celé České republice ve všední dny mezi 8:00 a 20:00 hodinou. Zboží vám bude doručeno nejpozději do 48 hodin od expedice z našeho skladu.

 Součástí služby je poskytnutí informací o zásilce. Minimálně jeden pracovní den před doručením zásilky obdržíte zprávu, prostřednictvím e-mailu a SMS, s informací o čísle zásilky a předpokládaném termínu dodání a s výší dobírky (pokud se jedná o dobírkovou zásilku).

V den doručení vás kontaktuje pracovník společnosti DPD, nebo Geis , aby upřesnil čas dodání nebo vás informoval o případných změnách.

 V případě, že vás kurýr nezastihne, zanechá písemné oznámení ve vaší schránce o neúspěšném doručení. Informace vám rovněž bude zaslána e-mailem. Další pokus o doručení probíhá automaticky následující pracovní den. Pokud vám termín nevyhovuje, můžete jej změnit podle pokynů v SMS

TOPTRANS  - přepravní spol.

Přepravní společnost Toptrans zajišťuje doručení zásilek po celé České republice.

Zboží vám bude doručeno do 48 hodin od expedice z našeho skladu.

Doručení zásilky je předem telefonicky avizováno řidičem v den doručení.

Řidič je vybaven manipulačním vozíkem pro převoz objemného zboží po rovném podkladu. Zboží rozváží pouze jeden řidič, proto pro případnou pomoc, například při stěhování do schodů, u těžších zásilek, je potřeba, abyste si zajistili pomocníka, který mu s vynesením pomůže. Zboží vám bude dopraveno za první uzamykatelné dveře na dodací adrese. Další případná manipulace je možná vždy pouze po dohodě s řidičem.

Zásilkovna - výdení místa po celé ČR

Umožňuje přepravu zásilek do jednoho z odběrných míst v České republice. Aktuálně síť výdejních míst zahrnuje více než 500 odběrných míst. Doručení poskytuje komfort příjemci, který si zásilku vyzvedne v nejvhodnější lokalitě a podle svých časových možností.

Informaci o uložení objednávky na cílovou pobočku obdržíte prostřednictvím sms zprávy na uvedený telefon. K vyzvednutí budete potřebovat pouze číslo objednávky a doklad totožnosti. Úložní doba je max. 7 dnů.