Casati interierové barvy

Slevy

Casati PRIMAVERA 14 L / 25 KG - malířská profi barva

Nové

PRIMAVERA je malířská barva odolná proti suchému otěru.

Více informací

skladem

999Kč

Více informací

PRIMAVERA je malířská barva odolná proti suchému otěru.

AKCE pro malířské firmy (nutné se zaregistrovat) cena 899,- vč.dph

Popis
Barva se vyznačuje dobrou paropropustností, výbornou krycí schopností a bělostí.

Použití
Podklad musí pevný, suchý (orientační doba schnutí podkladních omítek: každý cm tloušťky 7-10 dní) a čistý, bez uvolněných částic, prachu, zbytků olejů, mastnot a jiných nečistot. Hrubé a nerovné povrchy je možné vyrovnat tmelem VEROSTUCCO. Uvolněné omítky odstraníme a nahradíme je novými, odstraníme také všechny uvolněné (zvlášť hlinkové, vápenné a jiné vodou rozpustné) barvy a olejové nátěry. Před prvním nátěrem disperzními barvami podklad impregnujeme rozředěným JOLLY FIXEM s vodou 1:3, spotřeba 12-15 m2/l. Betonové povrchy, azbestocementové a dřevotřískové desky natíráme IMPRESOLEM (spotřeba 7-10 m2/l). Při obnově starých disperzních nátěrů není nutno podklad znovu impregnovat.

Nanášení barvy
Na připravený podklad naneseme PRIMAVERU válečkem, štětcem nebo stříkáním - natíráme-li poprvé, naneseme barvu ve dvou vrstvách, při obnovování nepříliš znečištěných povrchů obyčejně stačí jeden nátěr. Barvu můžeme rozředit vodou a to max. do 30%, druhý nátěr nanášíme na suchý první nátěr. Nátěry jsou suché po 3-4 hodinách.Teplota podkladu nesmí být nižší než +5 C a vyšší než +30 C.
Vydatnost: 8 - 10 m2/l v jednom nátěru (závisí na hrubosti a savosti podkladu).

Čištění nářadí
Nářadí ihned po použití očistíme vodou, mokrým hadrem lze lehce odstranit také všechny skvrny.

Ochrana zdraví při práci a první pomoc

Při práci s výrobkem není nutné používání zvláštních ochranných prostředků. V případech, kdy by materiál mohl při práci padat do očí, používáme brýle nebo ochrannou masku.Osoby s citlivou pokožkou musejí používat ochranné rukavice. Po práci si omyjte ruce vodou a mýdlem. Oči zasažené dobře vypláchněte vodou, ve vážných případech vyhledejte zdravotnickou pomoc.

Balení Plastové nádoby: 14 litrů

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

1 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: