Uniflex

Information

Slevy

 • Banner

Filtr produktů

Povolené filtry:

  Nejprodávanější produkty

  Uniflex Počet produktů: 8
  Disperzní lepidla

  Podkategorie

  • UNIFLEX NA KOREK A...
   Disperzní lepidlo na korek a parketyPoužívá se pro lepení nelakovaného obkladového korku na stěny a podlahového korku na podlahy. Tyto podklady musí být savé (omítka, porobeton, beton, dřevo atd.), suché a pevné.
  • UNIFLEX NA PVC KRYTINY...
   Disperzní lepidlo na PVC podlahové krytinyK lepení PVC, PVC s textilní podložkou, pryžových a textilních podlahových povlaků na beton, anhydrit, sádru, dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky. Dále je vhodné k lepení PVC tapet, papíru, potahových textilií, molitanu, pěnového polystyrenu a podobných materiálů na savé podklady.
  • UNIFLEX NA POLYSTYREN...
   Disperzní lepidlo na polystyrenPoužívá se pro lepení polystyrenových dekoračních obkladů na stropy a stěny, které jsou savé (omítka, pórobeton, dřevo apod.), suché a pevné
  • UNIFLEX NA KOBERCE A...
   Disperzní lepidlo na koberce a PVC podlahové krytinyPoužívá se k lepení textilních podlahových krytin s pěnovým rubem i bez něj na savé podklady jako je beton, anhydrit, sádru, dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky atd. Dále je vhodné pro lepení PVC, CV krytin, papíru atd. na savé podklady.
  Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
  Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek

  Follow us on Facebook