Uniflex

Slevy

Uniflex
Disperzní lepidla

Uniflex V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • UNIFLEX NA KOREK A PARKETY V7510
  Disperzní lepidlo na korek a parketyPoužívá se pro lepení nelakovaného obkladového korku na stěny a podlahového korku na podlahy. Tyto podklady musí být savé (omítka, porobeton, beton, dřevo atd.), suché a pevné.
 • UNIFLEX NA PVC KRYTINY V7508
  Disperzní lepidlo na PVC podlahové krytinyK lepení PVC, PVC s textilní podložkou, pryžových a textilních podlahových povlaků na beton, anhydrit, sádru, dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky. Dále je vhodné k lepení PVC tapet, papíru, potahových textilií, molitanu, pěnového polystyrenu a podobných materiálů na savé podklady.
 • UNIFLEX NA POLYSTYREN V7510
  Disperzní lepidlo na polystyrenPoužívá se pro lepení polystyrenových dekoračních obkladů na stropy a stěny, které jsou savé (omítka, pórobeton, dřevo apod.), suché a pevné
 • UNIFLEX NA KOBERCE A PVC KRYTINY V 7509
  Disperzní lepidlo na koberce a PVC podlahové krytinyPoužívá se k lepení textilních podlahových krytin s pěnovým rubem i bez něj na savé podklady jako je beton, anhydrit, sádru, dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky atd. Dále je vhodné pro lepení PVC, CV krytin, papíru atd. na savé podklady.