Epolex

Epolex
Email epoxidový dvousložkový

Epolex V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • EPOLEX EMAIL PROFI S2321
  Email epoxidový dvousložkovýEmail je určen k vrchním lesklým nátěrům dřeva, kovů, zdiva, některých plastů apod. Před použitím se obsah rozmíchá, smísí s tužidlem v předepsaném poměru, důkladně promíchá a doředí podle potřeby. Proschlý nátěr odolává vlhkosti, různým chemikáliím (zejména alkáliím) olejům, pohonným hmotám a řadě rozpouštědel.
 • EPOLEX LAK NA DŘEVO S1300
  Lak epoxidový dvousložkovýLak je určen pro zhotovení vysoce lesklých a tvrdých, transparentních nátěrů dřeva, parket, vláknitých desek, kovů a některých druhů plastických hmot (nutné ověřit) a k napouštění savých podkladů. Před použitím se lak smísí s tužidlem v předepsaném poměru a řádně se promíchá, podle potřeby doředí výhradně předepsaným ředidlem. Nanáší se na suchý, čistý a odmaštěný podklad. Teplota při zasychání nesmí klesnout pod 10 °C. Optimální tloušťky jedné vrstvy 30-40 um. Nátěry odolávají některým chemickým látkám jako např. alkálie, oleje, pohonné hmoty, působení vlhka, některým rozpouštědlům a pod., neodolávají působení kyselin, zejména organických. Nátěry odolávají teplotám až do 120 °C (s ohledem na vlastnosti podkladu.Lak není vhodný pro nátěry vystavené vlivům povětrnosti, které poměrně brzy ztrácejí lesk a mohou sprašovat. Výrobek byl schválen pro nátěry, které přicházejí do přímého styku s potravinami.
 • EPOLEX - tužidlo S7300
  Tužidlo do nátěrových hmot epoxidových dvousložkových
 • EPOLEX ZÁKLAD PROFI S2300
  Barva epoxidová základní dvousložkováBarva je určena k základním antikorozním nátěrům kovů, např. oceli, hliníku, mosazi, zinku apod., pod nátěrové systémy zhotovené zejména epoxidovými, polyuretanovými, akryluretanovými a dalšími pod. nátěrovými hmotami. Jejím úkolem je zajistit nátěrovému systému dokonalou přilnavost a antikorozní ochranu.
 • EPOLEX BARVA NA VANY...
  Email epoxidový dvousložkovýNa renovaci povrchu smaltovaných van, vaniček sprchových koutů. Není vhodný na akrylátové povrchy.
 • EPOLEX NA PODLAHY S 2380
  Nátěrová hmota epoxidová dvousložková na zátěžové povrchy