Pragoprimer

Slevy

Pragoprimer
Barvy syntetické základní

Pragoprimer V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • PRAGOPRIMER UNIVERZÁL S2035
  Barva syntetická základní rychleschnoucí na kovBarva je určena k základním nátěrům kovových předmětů pod syntetické, olejové a nitrocelulózové nátěrové hmoty. Vyznačuje se rychlým zasycháním
 • PRAGOPRIMER PLUS S2070
  Barva syntetická základní rychleschnoucíurčena k základním a podkladovým nátěrům dřevěných předmětů (předem napuštěných), jako např. dveře, okna, kuchyňský nábytek apod., v interierech i vystavených přímému vlivu povětrnosti.
 • PRAGOPRIMER PROFI S2129
  Barva syntetická základníBarva je určena jako základní nátěr pod syntetické, olejové a vodou ředitelné nátěrové hmoty. Barva se vyznačuje velmi rychlým zasycháním, vynikajícími antikorozními vlastnostmi a univerzální aplikovatelností.
 • PRAGOPRIMER STANDARD S2000
  Barva syntetická základní antikorozní rychleschnoucí na kovje určena k základním antikorozním nátěrům oceli pro vnitřní i vnější prostředí, zejména pod syntetické a na vzduchu schnoucí nátěrové hmoty, k nátěrům např. plechových konstrukcí, strojů apod. Barvu je možné použít i pro nátěry nekovových předmětů, savé podklady je nutné předem napustit např. lazurovacím lakem Lazurolem Classic S 1023.
 • PRAGOPRIMER - ANTIREZ U2000
  Barva polyuretanová jednosložková základní impregnačníJednosložková základní impregnační barva vytvrzovaná vzdušnou vlhkostí. Je určena k základním nátěrům oceli, pozinkované oceli, barevných a lehkých kovů, kde zajišťuje následnému nátěrovému systému přilnavost i na problematické povrchy (ocelové povrchy se zbytkovou korozí nebo povrchy se zbytky starých nedočištěných nátěrů). Vysoce účinná je zejména při aplikaci ve vlhkých prostředích, kde jiné nátěry selhávají, např. v podzemí.Barvu je před aplikací nutné dobře rozmíchat tak, aby na dně nezůstala žádná usazenina, podle potřeby doředit a přefiltrovat.