Industrol

Slevy

Industrol
Syntetický univerzální barvy a emaily

Industrol V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • INDUSTROL UNIVERZÁL S2013
  Email syntetický univerzálníK vrchním lesklým nátěrům průmyslových výrobků, konstrukcí, strojů, automobilů a různých zařízení z kovů, dřeva a jiných materiálů. Nátěry jsou odolné povětrnostním vlivům. Výrobek není určen k nátěrům, které přicházejí do přímého styku s poživatinami, pitnou vodou, krmivy a k nátěrům dětského nábytku a hraček.
 • INDUSTROL BARVA NA TABULE S2122
  Email syntetický vnitřníBarva je určena především na nátěry školních tabulí (odstín 0199 a 0570). Lze použít i k nátěrům oceli, dřeva, dřevovláknitých desek apod. materiálů pouze pro vnitřní prostředí.Psaní křídou na školní tabule je možné provádět po dokonalém protvrdnutí nátěru, ne dříve než po 5 dnech. Barva není určena pro nátěry vystavené účinkům povětrnosti a k nátěrům přicházejícím do přímého styku s potravinami, krmivy, pitnou vodou a pro nátěry dětského nábytku a hraček.
 • INDUSTROL NA KONSTRUKCE S2014
  Barva syntetická vrchní s přídavkem fermežeurčen k vrchním nátěrům kovových předmětů, zejména ocelových konstrukcí, které jsou vystaveny přímým povětrnostním vlivům, jako např. stožáry, mosty, konstrukce hal, vrata, potrubí a další. Barva je vhodná i pro slabě agresivní prostředí v průmyslových oblastech a objektech.
 • INDUSTROL UNIMAT S2075
  Email syntetický univerzálníEmail je určen k vrchním matným nátěrům kovů, dřeva a jiných materiálů pro venkovní i vnitřní použití. Příklady: nátěry dveří, zárubní, dřevěného nábytku a obložení, dřevěné ploty, okapy, parapety, konstrukce, zahradní nábytek, vozíky, drobné průmyslové předměty, omyvatelné a otěruvzdorné nátěry stěn
 • INDUSTROL PROFI U 2029
  Email syntetický rychleschnoucí modifikovaný polyuretanemK vrchním lesklým nátěrům průmyslových výrobků, konstrukcí, strojů, automobilů a různých zařízení z kovů, dřeva a jiných materiálů. Výrobek má vynikající kryvost, vysoký lesk, výbornou odolnost vůči povětrnosti. Nátěrové filmy dobře zasychají i prosychají. Výrobek má dlouhodobou skladovatelnost, během které nedochází ke změně užitných vlastností nátěrové hmoty.
 • INDUSTROL PLUS S2071
  Email syntetický univerzálníKe konečným vrchním nátěrům na kov i dřevo vystavených přímým povětrnostním vlivům i pro nátěry v interierech. Nanáší se obvykle v jedné až dvou vrstvách na předem vypracovaný podklad. Optimální tloušťka jedné vrstvy je 30-35 um, interval mezi vrstvami 24 h/20 C. Výrobek není určen k nátěrům, které přicházejí do přímého styku s potravinami, pitnou vodou, krmivy a k nátěrům dětského nábytku a hraček.
 • INDUSTROL 2v1 S2131
  Základní i vrchní nátěr na železoBarva je určena ke zhotovení polomatných dekorativních nátěrů ocelových (železných) předmětů. Barva obsahuje prostředky, které zvyšují antikorozní ochranu a svým složením je barva vhodná pro využití jako základní i vrchní nátěr na železo. Barva není určena k nátěrům, které přicházejí do přímého styku s potravinami, krmivy a pitnou vodou a k nátěrům dětského nábytku a hraček.