HAILO - schůdky, žebříky a odpadkové koše

Slevy

HAILO - schůdky, žebříky a odpadkové koše
Stojí za kvalitními výrobky, které dělají život a práci v domácnosti příjemnější, ale také za technickými řešeními v oblastech jako montáž kuchyní, profesionální technika stoupání a průmyslová odpadová technika. Hailo se podařilo dlouholetým know-how a neustálou starostí o potřeby našich zákazníků, že se stalo značkou, které důvěřují jak ženy v...
Stojí za kvalitními výrobky, které dělají život a práci v domácnosti příjemnější, ale také za technickými řešeními v oblastech jako montáž kuchyní, profesionální technika stoupání a průmyslová odpadová technika. Hailo se podařilo dlouholetým know-how a neustálou starostí o potřeby našich zákazníků, že se stalo značkou, které důvěřují jak ženy v domácnosti, tak také profesionální nositelé rozhodnutí. Naší stálou pohonnou sílou je vývoj inovativních a užitečných řešení výrobků.
Zobrazit

HAILO - schůdky, žebříky a odpadkové koše V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Hailo sklápěcí schůdky & žebříky pro domácnost
  Hailo sklápěcí schůdky jsou ideální pro rychlé, nekomplikované dosažení věcí denní potřeby, usídlených o něco výše. Perfektně zhotoveny pro vysoké nároky každodenní potřeby: nejmodernější technika, ergonomie, atraktivní design a nekompromisní bezpečnost.Hailo žebříky pro domácnost nabízejí bezpečnost a funkcionalitu na nejvyšší úrovni. Nejenom v materiálu a ve zpracování splňují nejpřísnější požadavky. Jedinečnými, jak inteligentními tak i praktickými detaily usnadňují práci v každé výšce. Den za dnem. Hailo: vynálezce hliníkových žebříků pro domácnost.
 • Hailo Profi lešení a žebříky
  Hailo příčkové žebříky jsou pro mnohé doporučením, když jde o stoupání vzhůru. Nepřekonaně mnohostranné, bezpečné při stání a stoupání, přesvědčují svojí funkcionalitou, promyšlenou až do nejmenších podrobností, a svojí kvalitou, přesahující veškeré příslušné normy.Hailo žebříková lešení byla speciálně vyvinuta pro bezpečné a pohodlné práce kolem domu. Ve svém zpracování, ve své proměnlivosti a dimenzi bezpečnosti postačují bez problémů také poloprofesionálním až profesionálním požadavkům.
 • Hailo sběr odpadu kancelář & domácnost
  Tak rozmanité jako jsou požadavky v domácnosti a kanceláři, tak rozmanité jsou také individuální koše na odpadky od Hailo. Inovativní řešení, nejen funkční a vysoce kvalitní, nýbrž také s atraktivním designem. Pro největší komfort a hygienu.
 • Hailo sběr odpadu koupelna & kosmetika
  Hailo koš na kosmetický odpad okouzlí perfektní kombinací atraktivního designu a praktické každodenní funkčnosti. Nabízejí se veškeré možnosti pro umístění v koupelně nebo WC, od klasické do moderně svižné a inteligentně zabudované .
 • Hailo Koše na prádlo
 • Hailo Venkovní odpadkové koše
 • Hailo Stojany na deštníky
 • Hailo Věrejný úklid a sběrače
  Držák na pytle na odpadky je levnou a praktickou variantou všude tam kde není vzhled ale praktičnost to důležité