Bona údržba podlah, teras a zahradního nábytku

Slevy

Bona údržba podlah, teras a zahradního nábytku
Ikdyž podlahy ošetřené laky Bona vyžadují jen minimální údržbu, musí se i přesto pravidelně čistit. Klíčem k udržení atraktivního vzhledu podlahy je pravidelný úklid.

Bona údržba podlah, teras a zahradního nábytku V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Lakované dřevěné podlahy
  Přirozený růst a struktura dřeva dodávají dřevěným podlahám jejich zvláštní ráz. Díky lakování ve 3 vrstvách jsou chráněny proti vniknutí nečistot a tekutin. Čištění a údržba je proto jednoduchá a nevyžaduje větší námahu.Čistící prostředky BONA se nanáší rovnoměrně mírně navlhčeným hadrem nebo mopem ve velmi tenké vrstvě.
 • Olejované podlahy
  Ošetřením povrchu podlahy pomocí Bona Oil a Bona Hard Wax Oil již získala tato podlaha ochranu proti nečistotám a je velice odolná proti vnikání vody a nečistot. Každý druh ošetření povrchu podléhá podle druhu namáhání přirozenému opotřebení. Proto je zapotřebí podlahu pravidelně čistit a ošetřovat. Poškození nebo hrubé znečištění částí podlahy je možno opravit broušením nebo opracováním zeleným padem a novým ošetřením olejem. Stoly a židle je třeba opatřit vhodnými plstěnými podložkami. Při použití židlí s kolečky musí být použita jen měkká kolečka podle normy DIN 68 131, přídavně se doporučuje použití vhodných podložek, např. rohoží Rollomat nebo Chairmate.
 • Prep
  Bona Prep vytváří optimální adhezi. Před přelakováním jakéhokoliv podlahového laku, včetně nalakovaných hotových parket, použijte tento formovací a přípravný systém.
 • Údržba všech typů podlah
  Bona nabízí celou řadu produktů jak pro profesionály, tak pro majitele podlah, které obsahují jak čističe, tak i osvěžovače podlah pro podlahy, které jsou mdlé a poškozené pro svou obnovu lesku apod. Jejich použití je snadné.
 • Bona Spray Mop
  Speciálně vyvinut pro dřevěné, laminátové a korkové podlahy, ale může být použit na všechny typy podlah.Pomocí nového Bona Spray Mopu můžete velmi snadno udržovat vaše podlahy čisté a bezpečné. Bona Spray Mop má ergonomický design, jednoduše se ovládá, rychle se sestaví a jeho znovu plnitelná náplň umožňuje snadné doplnění Bona Čističe na parkety.
 • Bona Čističe zahradního nábytku
  Bona Čistič zahradního nábytku slouží k rychlému a efektivnímu čištění zahradního nábytku. Stačí nastříkat a setřít.