SCANDICCARE - ochrana a zušlechtění dřeva, laky, oleje

Slevy

SCANDICCARE - ochrana a zušlechtění dřeva, laky, oleje
Ochrana dřeva kráčí ve stopách Vikingů

SCANDICCARE - ochrana a zušlechtění dřeva, laky, oleje V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

  • Čistící prostředky
    Prach a mastnota z uplynulého roku, zbytky starých olejů a lazur, či naopak zcela nové ohoblované dřevo s hladkým téměř nenasákavým povrchem - to vše jsou případy, které mohou negativně ovlivnit impregnaci olejů do dřeva či jeho výsledný vzhled a trvanlivost.SCANDICCARE má pro každý z těchto případů k dispozici speciální přípravky, které prodlouží životnost následných nátěrů i celkový interval do další obnovy.
  • Oleje pro exterier
    Oleje SCANDICCARE s vynikající penetrační schopností. Vsakují se výborně do hloubky, pod povrch dřeva. Nevytvářejí žádný povrchový film a nezkreslují tak přirozený vzhled a charakter obkladu. Právě při použití u zahradního nábytku, venkovních teras či dřevěných obkladů musí oleje dokazovat svou všestrannost, aby dřevo dlouhodobě a efektivně ochránily před UV-zářením, zvětráváním, zašpiněním či opotřebením. Oleje SCANDICCARE zastavují stárnutí dřeva, zamezují vnikání vlhkosti. Trvanlivost dřeva se tak výrazně prodlužuje.
  • Vosky a oleje pro interier
    Vnitřní prostory bytu slouží k regeneraci sil, lidé zde nacházejí klid a ochranu.Tomu musí odpovídat i veškeré přípravky, které se zde používají.