BONA - oleje, laky, vosky, čistící prostředky

Information

Slevy

 • Banner

Filtr produktů

Povolené filtry:
  Výrobce

  Nejprodávanější produkty

  BONA - oleje, laky, vosky, čistící prostředky Počet produktů: 99
  Bona je přední světový výrobce laků na vodní bázi a může se pochlubit označením - známkou Ekologicky šetrný výrobek. Všechny výrobky mají společnou vlastnost - vysokou kvalitu a užitnou hodnotu. Mají rovněž krátkou dobu schnutí a co je neméně důležité, nemají nepříjemné výpary a zachovávají přirozené zbarvení dřeva. Naše výrobky splňují přísná k...
  Bona je přední světový výrobce laků na vodní bázi a může se pochlubit označením - známkou Ekologicky šetrný výrobek. Všechny výrobky mají společnou vlastnost - vysokou kvalitu a užitnou hodnotu. Mají rovněž krátkou dobu schnutí a co je neméně důležité, nemají nepříjemné výpary a zachovávají přirozené zbarvení dřeva. Naše výrobky splňují přísná kritéria ochrany zdraví.
  Zobrazit

  Podkategorie

  • Bona vrchní laky
   V sortimentu společnosti naleznete laky na vodní bázi. Všechny výrobky mají společnou vlastnost - vysokou kvalitu a užitnou hodnotu. Mají rovněž krátkou dobu schnutí a co je neméně důležité, nemají nepříjemné výpary a zachovávají přirozené zbarvení dřeva. Naše výrobky splňují přísná kritéria ochrany zdraví.
  • Bona Naturale
   Bona Naturale je systém pro ošetření dřeva, určený k aplikaci ve dvou vrstvách, bez použití základního laku. Toto ošetření vytváří uzavírací vrstvu hlubokou penetrací dřeva. Bona Naturale - obchrana dřevěných podlah se vzhledem a pocitem přírodního dřeva.Bona Naturale je z části vyroben z obnovitelných surovin a má všechny výhody odolného systému na vodní bázi, šetrného k životnímu prostředí.
  • Bona základní laky
   Jednosložkové základní laky na vodní bázi, určené k základním nátěrům dřevěných podlah v interiéru v kombinaci se všemi vrchními vodními laky Bona. PRIMES jsou nabízeny v provedeních: Classic, Intense, Amberseal, Deep a Trowel.
  • Bona oleje a vosky
   Olejování podlahy je tradiční cestou ochrany dřeva v interiéru pomocí olejových systémů. Když je prováděna správná aplikace a údržba, dostanou takto ošetřené dřevěné podlahy báječný vzhled přirozeného matového povrchu Obzvláště tmavé druhy dřev olej oživuje. Na světlých druzích dřev, jako jsou javor, jasan nebo buk jsou vždy velmi důležité jejich čištění a údržba, protože na těchto podlahách ošetřených olejem jsou nečistoty vždy viditelnější. Podlaháři pak musí při první aplikaci olej nanést v dostatečném množství a správným způsobem. Pokud je aplikováno málo materiálu a nesprávným způsobem, povede to k rychlejšímu znečištění podlahy.Olej dřevo napouští a takto ošetřená podlaha poskytuje odolnost proti oděru, podobně jako je tomu u podlah ošetřených lakovými systémy. Následně pak je pro určitý stupeň zátěže podlahy důležitá specifikace použitého druhu dřeva.
  • Bona Sportive
   Bona Sportive System je kompletní program výrobků a služeb pro instalaci, údržbu a renovaci dřevěných sportovních podlah, díky němuž si sportovní podlaha zachovává optimální funkčnost po dlouhá léta, snadněji se udržuje a také se prodlužuje čas mezi potřebnými renovacemi - což v konečné fázi přináší uživateli vyšší zisk
  • Bona tmely
   Slouží k úpravě a opravě dřevěných podlah před konečnou úpravou povrchu mořením, lakováním nebo olejováním
  • Bona mořidla
   Vyjádřete svůj styl! Pomocí jedinečné a kompletní nabídky mořidel pro dřevěné podlahy můžete vaší podlaze dodat vzhled, který bude odrážet váš osobitý styl.
  • Bona údržba podlah,...
   Ikdyž podlahy ošetřené laky Bona vyžadují jen minimální údržbu, musí se i přesto pravidelně čistit. Klíčem k udržení atraktivního vzhledu podlahy je pravidelný úklid.
  • Nářadí & příslušenství
   Dříve než se pustíte sami do renovace vaší dřevěné podlahy, potřebujete vhodné nářadí a produkty, abyste mohli práci perfektně zvládnout.
  • Bona lepidla
   Lepení dřevěné podlahy je klíčem k získání skvělého konečného výsledku. Jde o správnou kombinaci pevnosti a pružnosti, aby byl dosažen co nejlepší základ pro trvale krásné dřevěné podlahy. Bez ohledu na podklad - vlhký nebo nerovnoměrný, s Bonou dostanete všechny potřebné nástroje. Neustálý výzkum a vývoj spolu s dlouholetými zkušenostmi a rozhovory s řemeslníky nám umožnuje být v popředí vývoje v oblasti pokládky a lepení podlah.
  • Bona Spray Mop
   Bona Spray Mop je nový mop určený pro čištění všech typů podlah
  na stránku
  Zobrazeno 1 – 36 z 99 položek
  Zobrazeno 1 – 36 z 99 položek