Kompletní řada lepidel na bázi silanu

Slevy

Kompletní řada lepidel na bázi silanu
Lepidla na bázi silanu od společnosti Bona vám nabízí snadný a účinný proces k bezpečné instalaci dřevěných podlah. Nabízí jedinečné výsledky: pružnost a sílu podlah, jsou na bázi silanu vody a bez rozpouštědel, což zaručuje zcela bezpečnou práci bez zdravotních rizik.

Kompletní řada lepidel na bázi silanu V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Bona R844
  Elastické jednosložkové univerzální lepidlo na bázi silanu, určené pro lepení vícevrstvých dřevěných podlah (EN 14293). Redukuje síly působící na podklad. Použití penetrace v případě kvalitního podkladu není třeba. Lepidlo tvrdne chemickou reakcí s vlhkostí.
 • Bona R848
  Bona R848 je elastické jednosložkové univerzální lepidlo na bázi silanu, určené pro lepení vícevrstvých dřevěných podlah (EN 14293) a masivních podlah. Ve vytvrzeném stavu je lepidlo odolné vůči smyku, klade však malý odpor při smršťování podlahových prvků a proto nenamáhá podklad. Použití penetrace v případě kvalitního podkladu není třeba. Lepidlo tvrdne chemickou reakcí s vlhkostí.
 • Bona R850
  Bona R850 je měkce elastické 1-složkové lepidlo na bázi silanu k pokládce vrstvených a masivních (parkety, mozaiku, palubky) dřevěných podlah. V nabídce je současně i v „salámové“ verzi Bona R850T, vysoce viskózní pro aplikaci pistolí. Nabízí rychlé přilepení podkladu, vytvrzené lepidlo má pevnou texturu a je použitelné na téměř všechny podklady.
 • Bona R850T - salám
  V nabídce je současně i v „salámové“ verzi Bona R850T, vysoce viskózní pro aplikaci pistolí. Nabízí rychlé přilepení podkladu, vytvrzené lepidlo má pevnou texturu a je použitelné na téměř všechny podklady.
 • Bona R860
  Bona R860 je elastické 1-složkové lepidlo na bázi silanu, určené k pokládce hotových parket. Předností tohoto lepidla je extrémně rychlé přilepení. Lze ho též použít jako 2-složkový systém s přidáním vody pro rychlejší přilepení. Toto lepidlo je bez změkčovadel.
 • Bona R870T
  Bona R870T je tvrdé elastické jednosložkové lepidlo modifikované silanem podle ČSN EN 14293 (tvrdé). Ve vytvrzeném stavu je lepidlo, jako běžná parketová lepidla odolné vůči smyku, klade však malý odpor při smršťování podlahových prvků, a proto šetří podklad. Penetrace zpravidla není potřebná. Lepidlo je vytvrzováno chemickou reakcí s okolní vlhkostí. Vzhledem k poměrně vysoké pevnosti je lepidlo vhodné zejména pro masivní parkety. Bona R870T je navrženo pro použití s aplikátorem Bona OptiSpread.
 • Bona R880 konstrukční lepidlo
  Bona R880 je konstrukční lepidlo na bázi silanu, jenž se dá přednostně použít v bytových prostorách, kde jsou odlišné typy přilepení. Je ideální k fixování dutých míst, okrajových lišt, bordur a schodišťových stupňů atd
 • Bona R855
  Lepidlo Bona R855 je elastické, 1-složkové lepidlo na bázi silanu pro parketové podlahy podle normy EN 14293 (měkké).