Bariéry proti vlhkosti a pryskyřice

Slevy

Bariéry proti vlhkosti a pryskyřice
Bariéra proti vlhkosti je pro zabezpečení pokládky dřevěných podlah na vlhké cementové nebo betonové podklady. Bariéru proti vlhkosti lze použít 1- nebo 2-složkovou, a to v závislosi na tom, jak rychlou pokládku potřebujete. Aplikujte na cementové a betonové podklady a můžete pokládat dřevěnou podlahu.

Bariéry proti vlhkosti a pryskyřice V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Bona R410
  Dvousložková epoxidová pryskyřice bez obsahu rozpouštědel a vody. Je určena k penetračním nátěrům, zpevnění a utěsnění různých podkladů pod nášlapnou vrstvu. Slouží k vytvoření bariéry proti kapilárně vzlínající nebo zbytkové vlhkosti do max. 5 % CM na cementových a betonových podkladech pod nášlapnou vrstvou i jako základová vrstva před aplikací lepidla Bona Adhesives R770 2K - PUR a nivelačních stěrkovacích hmot Bona Adhesives. Po naředění lihovým ředidlem též k vysoce účinnému zpevnění podkladů.
 • Bona R540
  Bona R 540 je 1K-PUR reaktivní penetrační primer ( penetrační nátěr), pro použití na savých a nesavých podkladech pod nášlapnou vrstvou před aplikací parketových lepidel Bona, specielně pod lepidla reaktivní, jako jsou Bona R770, Bona R777, Bona R845, Bona R850, Bona R850T a Bona R860. Tento produkt lze taky použít jako protivlhkostní membránu (parozábranu - bariéru proti vlhkosti) na betony a cementové potěry do max.vlhkosti 4 CM% (ve dvou nátěrech)
 • Bona R580
  R580 je bariéra proti vlhkosti na bázi silanu - bez vody a rozpouštědel, určený k penetraci podkladů, speciálně sloužící jako bariéra proti vlhkosti pro cementové a betonové potěry s vlhkostí do max. 5 CM% nebo 90 % R.H. (rel. vlhkosti vzduchu). Lze použít buď jako1-složkový nebo 2-složkový produkt. Používá se před aplikací lepidel R850, R850T (salám) nebo vyrovnávacích cementových stěrkových hmot. Zatímco lepidla se aplikují přímo na penetraci, vyrovnávací stěrkové hmoty se aplikují na penetraci, která je za mokrého stavu posypána křemičitým pískem(0,3-0,7 mm). Důležité: Bona R840 a R845 jsou taky kompatibilní s penetrací R580, avšak mají vyšší paropropustnost.Bona R580 může být použita i jako 2-složkový systém – stačí přidat vodu s přiloženého sáčku.
 • Bona R400
  Dvousložková polyesterová licí pryskyřice pro sanace podkladů před jejich vyrovnáním stěrkovými hmotami a pokládkou parket lepením