Penetrace

Information

Slevy

 • Banner

Filtr produktů

Povolené filtry:
  Výrobce

  Nejprodávanější produkty

  Penetrace Počet produktů: 5
  Při nanášení lepidla může velký problém představovat prach, který z lepidla absorbuje povrchovou vlhkost a snižuje přilnavost, ale tento problém lze snadno vyřešit vysáním a penetračním nátěrem. Veškerý prach zbylý po vysání ulpí pod penetračním nátěrem

  Podkategorie

  • Bona D500
   D500 je základní nátěr (penetrace) s minimálními výpary (EMICODE EC1) pro přípravu podkladů před aplikací parketových lepidel Bona, zejména disperzních. Je vhodný pro nasákavé i nenasákavé podklady jako jsou mazaniny – s výjimkou průmyslových mazanin s obsahem magnézia a xylolitových mazanin – dřevotřískové desky, podlahové desky apod.
  • Bona D501
   Bona D501 je penetrační nátěr pod silanová lepidla Bona R844, R845, R850, R860. Pro všechny savé podklady. Penetrace k vázání zbytkového prachu, kde zlepšení přilnavosti podkladu
  • Bona D510
   D510 je základní nátěr (penetrace) s minimálními výpary (EMICODE EC1) pro přípravu podkladů před vyrovnáním podkladů stěrkovými hmotami Bona. Je vhodný pro nasákavé i nenasákavé podklady jako jsou mazaniny – s výjimkou průmyslových mazanin s obsahem magnézia a xylolitových mazanin – dřevotřískové desky, podlahové desky apod.
  • Bona D550
   Bona D 550 Speed je disperzní penetrační nátěr pro přípravu podkladů pod rychle tuhnoucí samonivelační cementovou stěrkovací hmotu Bona H 650. Lepení v rekordním čase.
  • Bona R540
   Bona R 540 je 1K-PUR reaktivní penetrační primer ( penetrační nátěr), pro použití na savých a nesavých podkladech pod nášlapnou vrstvou před aplikací parketových lepidel Bona, specielně pod lepidla reaktivní, jako jsou Bona R770, Bona R777, Bona R845, Bona R850, Bona R850T a Bona R860. Tento produkt lze taky použít jako protivlhkostní membránu (parozábranu - bariéru proti vlhkosti) na betony a cementové potěry do max.vlhkosti 4 CM% (ve dvou nátěrech).
  Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
  Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek