Ochrana a dekorace dřeva

Slevy

Ochrana a dekorace dřeva
Produktová řada Johnstone’s Wo­odworks, vycházející ze 100 let zkušeností s pokročilou technologií přináší vysoce kvalitní výrobky, díky nimž teď dosáhnete profesionální výsledek nátěru dřevěného povrchu. Tato produktová řada kombinuje novou technologii vodou ředitelných nátěrů s tradičními, navrženými tak, aby poskytovaly ochranný přitom dekora...
Produktová řada Johnstone’s Wo­odworks, vycházející ze 100 let zkušeností s pokročilou technologií přináší vysoce kvalitní výrobky, díky nimž teď dosáhnete profesionální výsledek nátěru dřevěného povrchu. Tato produktová řada kombinuje novou technologii vodou ředitelných nátěrů s tradičními, navrženými tak, aby poskytovaly ochranný přitom dekorativní nátěr, který zdůrazní přirozenou krásu dřeva.
Zobrazit

Ochrana a dekorace dřeva V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Satin Woodstain - Silnovrstvá rozpouštědlová lazura
  Satin Woodstain je rozpouštědlová silnovrstvá lazura prvotřídní kvality, speciálně určená na hladké dřevěné povrchy, kde vytváří pevný, dobře přilnavý, hladký a pružný mikroporézní film. Zvýrazňuje přirozenou krásu a strukturu dřeva. Odolná vůči nepříznivým povětrnostním vlivům, UV záření, praskání a olupování. Předpokládaná životnost a ochrana je 5 let.
 • Classic Matt Woodstain - Tenkovrstvá syntetická lazura
  Classic Matt Woodstain je syntetická tenkovrstvá lazura, speciálne určena na hrubě opracované i hladké dřevo v exteriéru i interiéru. Ideální na nové nebo neošetřené dřevo, kde vytváří matný mikroporézní film, který odoláva praskání a olupování nátěru a UV záření. Zvýrazňuje přirozenou krásu a strukturu dřeva. Vhodná i jako součást systému se silnovrstvou lazurou Satin Woodstain, kde zajišťuje životnost a ochranu 5 let.
 • Quick Dry Opaque Wood Finish - Rychleschnoucí krycí lazura
  Quick Dry Opaque Wood Finish je rychleschnoucí krycí lazura na bázi alkydové a akrylátové emulze, která je mimořádně vhodná především do exteriéru, kde spolehlivě chrání dřevěné povrchy za jakýchkoliv povětrnostních podmínek po dobu 4 let. Je vhodná na natírání zvětralých zašedlých povrchů, jimž dodá novou krásu a zvýrazní přírodní kresbu dřeva.
 • Shed & Fence - Tenkovrstvá vodou ředitelná lazura
  Shed & Fence je speciální přípravek s vysokou odolností vůči povětrnostním podmínkám, určený na ochranu a dekoraci hrubě opracovaného i hladkého dřeva v exteriéru.Vytváří voděodpudivý povrch, odolný vůči vyblednutí s 3 letou barevnou stálostí. Chrání dřevo proti škodlivým účinkům UV záření a po zaschnutí není škodlivá ani pro zvířata či rostliny
 • Decking Stain - Vodou ředitělná lazura na podlahy
  Decking Stain je vodou ředitelná lazura, speciálně určená na dlouhodobou ochranu neošetřených i již natřených dřevěných podlah proti povětrnostným vlivům v exteriéru. Obsahuje přírodní vosk, který vytváří voděodpudivý povrch odolný vůči praskání a odlupování. Nátěr zabarvuje dřevo a poskytuje tvrdý matný povrch s dlouholetou ochranou před plísněmi a houbami.
 • Teak Oil - Teakový napouštěcí olej na dřevo
  Teak Oil je speciálně vybraná směs modifikovaných přírodních olejů a vosků. Používá se na udržení neošetřených dřevěných povrchů v interiérů i exteriérů, ze kterých zvětraly přírodní oleje. Ochraňuje dřevo před vysoušením, zdeformováním a štěpením. Dodává dřevu přírodní olej, póry dřeva neuzavírá a dřevo nepraská.
 • Quick Dry Polyurethane Floor Varnish - Vodou řed.podl.lak
  Quick Dry Polyurethane Floor Varnish je vodou ředitelný, rychleschnoucí podlahový lak, který byl speciálně vyvinutý pro všechny dřevěné podlahy v interiéru, včetně korkových. Nátěr je pevný a odolný, zvýrazňující přirozenou krásu a strukturu dřeva v lesklém nebo saténovém provedení. Je vhodný i na předem natírané a ošetřené dřevěné povrchy. Povrch je odolný vůči poškrábání.
 • Floor Varnish - Alkyduretanový podlahový lak syntetický
  Floor Varnish je alkyduretanový podlahový lak prvotřídní kvality speciálně určený pro všechny dřevěné i korkové podlahy v interiéru. Vytváří pevný a zároveň pružný ochranný povrch v lesklém i saténovém provedení, který zvýrazňuje přirozenou krásu a strukturu dřeva. Je vhodný především na často zatěžované prostory. Je odolný vůči působení tepla, běžným čistícím prostředkům, škrábancům a skvrnám. Má dobré protismykové vlastnosti.
 • Polyurethane Varnish - Polyuretanový lak syntetický
  Polyurethane Varnish je tradiční polyuretanový lak, který zanechává tvrdý a trvanlivý povrch v lesklém anebo saténovém provedení. Lze použít na čisté, ale i již natírané dřevo v interiéru. Je odolný vůči čistícím prostředkům.
 • Yacht Varnish - Lodní lak syntetický
  Yacht Varnish je vysoce lesklý lak, speciálně určený na všechny druhy hladkých dřevěných povrchů, hlavně na dveře a okenní rámy v exteriéru. Vytváří trvanlivý, velmi pružný film, který se přizpůsobí dřevěnému povrchu a odoláva UV záření.